FAALİYETLERİMİZ

 

Çocuk Hükümlü/Tutuklular Arası Futbol Turnuvasından Görüntüler İçin Tıklayınız....

   

Büyük Önder Mustafa Kemal Atatürk'ün 10 Kasım 1938 yılında ebediyete intikal edişinin 77. yıl dönümü dolayısıyla Maltepe 1 ve 2 Nolu L Tipi Kapalı Ceza İnfaz Kurumları personelinin katıldığı bir anma programı düzenlendi.

   

İstanbul İl Halk Sağlığı Müdürlüğü ile işbirliği kapsamında 22 Mayıs 2015 tarihinde Dr. Aysun BOZDAĞ ve Hemşire Sıttıka SARANOĞLU tarafından “Tüberküloz Eğitimi, Hastalığı ve Korunma Yolları” konulu konferans verildi.    

İstanbul İl Sağlık Müdürlüğü ile işbirliği kapsamında 21 Mayıs 2015 tarihinde Psikolog Hasan DEMİRCİ tarafından “Madde Bağımlılığı” konulu konferans verildi.

   

İstanbul İl Müftüsü Prof. Dr. Rahmi YARAN ve Maltepe İlçe Müftüsü Ahmet İNCİLER’in katılımıyla hükümlü ve tutuklulara yönelik dini konferans 21 Mayıs 2015 tarihinde gerçekleştirildi.

   

Didar Sahnesi tarafından “Keşke Yapmasaydım” adlı tiyatro oyunu 15 Mayıs 2015 tarihinde sahnelendi.

   

Ceza İnfaz Sisteminde Sivil Toplum Derneği ile Özürlüler Vakfı üyeleri tarafından 14 Mayıs 2015 tarihinde kurumumuza bir çalışma ziyareti gerçekleştirildi.

   

“Kur’an-ı Kerim’i Güzel Okuma, Hadis Ezberleme ve Siyer” olmak üzere üç dalda yapılan bilgi yarışmasının ödül töreni Maltepe İlçe Müftüsü Ahmet İNCİLER’in katılımıyla 06 Mayıs 2015 tarihinde gerçekleştirildi.

   

2015 yılı Kutlu Doğum Haftası kapsamında Diyanet İşleri Başkanlığı temsilcisi Bayram DEMİRTAŞ ve Maltepe İlçe Müftüsü Ahmet İNCİLER’in katılımıyla 13 Nisan 2015 tarihinde hükümlü ve tutuklulara yönelik bir program yapıldı.

   

Psikolog-Terapist Hakan BOZKURT tarafından İstanbul Büyükşehir Belediyesi Sanat ve Meslek Eğitim Kursları (İSMEK) ile işbirliği kapsamında 03/04/2015 tarihinde konferans verildi.

   

Değerler Eğitimi kapsamında düzenlenen “Vatanseverlik” konulu konferans etkinliği Maltepe İlçe Müftüsü Ahmet İNCİLER’in katılımıyla 25 Mart 2015 tarihinde gerçekleştirildi.

   
SAYFA    1    2
Maltepe 2 Nolu L Tipi Kapalı Ceza İnfaz Kurumu Resmi Web Sitesi © 2012 Tüm Hakları Saklıdır.
[Son Güncellenme Tarihi - 06.11.2012 ] - Webmaster : Gülşen OKUMUŞ
Bu Sitede Yayınlanan Tüm İçerikler, İzinsiz Kaynak Gösterilemez ve Yayınlanamaz.