FAALİYETLERİMİZ

 

Turgay TANÜLKÜ tarafından sahnelenen "Son Kuşlar" adlı tiyatro oyunundan görüntüler....

İstanbul İl Sağlık Müdürlüğü ile işbirliği kapsamında Hemşire Figen TURKAL tarafından kurumumuzda bulunan suça sürüklenen çocuk hükümlü ve tutuklulara "Fiziksel Aktivite ve Sağlık" konulu seminer verildi.21/12/2015

   

İstanbul İl Sağlık Müdürlüğü ile işbirliği kapsamında Dr. Tayfun PEHLİVAN tarafından kurumumuzda bulunan suça sürüklenen çocuk hükümlü ve tutuklulara "İlk Yardım Eğitimi" konulu seminer verildi.14/12/2015

   

Kurum vaizleri Ali BENLİ, İsmail ÇINAR ve Ahmet YILMAZ tarafından planlanan ve çok sayıda hükümlü ve tutuklunun iştirak ettiği Değerler Eğitimi kapsamında Aralık ayı değeri olan "Hoşgörü" konferansı Kurum Müdürü Veysel YÜKSEL'in katılımıyla gerçekleştirildi.10/12/2015

   

Milli Eğitim Bakanlığı Yakacık Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğretmenleri Selahattin AYDIN ve Orkut KARACAN tarafından Değerler Eğitimi kapsamında Aralık ayı değeri olan "Hoşgörü" konusunda 02/12/2015 tarihinde bir konferans verildi.

   

İstanbul İl Halk Sağlığı Müdürlüğü ile işbirliği kapsamında 23/10/2015 tarihinde Sağlık Memuru Tanju BERBER tarafından “Türkiye'de En Sık Görülen Kanserler ve Belirtileri” konulu konferans verildi.

   

İstanbul İl Halk Sağlığı Müdürlüğü ile işbirliği kapsamında 27/08/2015 tarihinde Sağlık Memuru Nurgül YILDIRIM tarafından “Toplu Yaşamda Hijyen” konulu konferans verildi.

   

Çocuk Hükümlü/Tutuklular Arası Futbol Turnuvasından Görüntüler İçin Tıklayınız....

   

Büyük Önder Mustafa Kemal Atatürk'ün 10 Kasım 1938 yılında ebediyete intikal edişinin 77. yıl dönümü dolayısıyla Maltepe 1 ve 2 Nolu L Tipi Kapalı Ceza İnfaz Kurumları personelinin katıldığı bir anma programı düzenlendi.

   

İstanbul İl Halk Sağlığı Müdürlüğü ile işbirliği kapsamında 22 Mayıs 2015 tarihinde Dr. Aysun BOZDAĞ ve Hemşire Sıttıka SARANOĞLU tarafından “Tüberküloz Eğitimi, Hastalığı ve Korunma Yolları” konulu konferans verildi.    

İstanbul İl Sağlık Müdürlüğü ile işbirliği kapsamında 21 Mayıs 2015 tarihinde Psikolog Hasan DEMİRCİ tarafından “Madde Bağımlılığı” konulu konferans verildi.

   
SAYFA    1    2
Maltepe 2 Nolu L Tipi Kapalı Ceza İnfaz Kurumu Resmi Web Sitesi © 2012 Tüm Hakları Saklıdır.
[Son Güncellenme Tarihi - 06.11.2012 ] - Webmaster : Gülşen OKUMUŞ
Bu Sitede Yayınlanan Tüm İçerikler, İzinsiz Kaynak Gösterilemez ve Yayınlanamaz.